KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15502142
nr 1550 2142
Helga Holmén. "Surikater". Signerad, daterad 2010. Olja på duk, 60x90 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:08:29
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
6
700 kr